wrzesień - nowy rok szkolny i Dzień Chłopaka

1. Przyborniki na biurko - idealne na początek roku szkolnego, do przechowywania kredek, ołówków, długopisów czy pędzli, powstają z grubych rolek po papierze toaletowym. Owijamy je np. bibułą, podklejamy spód wycięty z tektury a następnie wymyślamy jakie zwierzątko ma przedstawiać, rysujemy jego głowę, łapy, ogon i podklejamy. Taki zwierzątkowy pojemnik może być też świetnym pomysłem na prezent urodzinowy dla koleżanki/kolegi - wystarczy wypełnić go po brzegi słodyczami i wręczyć - nie zapomnijcie o życzeniach ! :)

 

2. Breloczki do plecaków dla chłopców na początek roku szkolnego, to już coś, żeby było przyjemniej :) Brelok pomponiasty - fajny, bo mięciutki i z rozbieganymi oczkami ;).

 

 

3. Wspomnienia z wakacji:

  • motyl broszka - kolorowi wakacyjni przyjaciele. Będą wspaniałą ozdobą sweterków, czapeczek czy nawet mundurków szkolnych. Wykonane ze skóry, koronek, cekinów i innych bajecznie kolorowych materiałów; motyl może być też w wersji breloczka.

  • rybki w morzach, jeziorach i rzekach - broszki/breloczki rybki - ze skóry, filcu, cekinów i koralików. Pięknie błyszczą i przypominają cudowne wakacyjne chwile. Na odwrocie rybki dziecko może napisać sobie z jakiego wakacyjnego miejsca zrobiło pamiątkę.